Skip to main content
Radio RebeliantPablo Morales

#Pablieton Short Do „braci” szczujniarzy!

By 10 grudnia, 2023No Comments

#Pablieton Short Do „braci” szczujniarzy!

Szczujniarze z TVP i PR wyją, ponieważ politycy oraz obywatele wieszczą szybki ich koniec w tej robocie…

Moje drogie pacynki Kaczyńskiego.
Ciężko na to zapracowaliście. Chamstwem, nienawiścią, kłamstwem. Doprowadzając publiczne media do formy rusko-białoruskiej szczujni propagandowej, którą można było oglądać wyłącznie z pustym żołądkiem. Inaczej rodzina staje się świadkiem niezbyt dyplomatycznej sytuacji zakończonej akrobatyką w toalecie.

Tak, już za tydzień wasze wejściówki do TVP będą nieczynne. Wielu pewnie chciałoby zapomnieć o tym co robiło. Zacząć od nowa. Uciec na chwilkę, zejść z pola widzenia. A potem odbić się znowu mediach.

Muszę was rozczarować. Nic z tego!
Pozostaną bowiem programy, które produkowaliście i te będą puszczane studentom dziennikarstwa jako przestroga przed tym, co można uczynić z publicznych mediów. Obok audycji geobbelsowskiego radia, programów Sołowiowa z ruskiej TV czy wyczynów wenezuelskiej Maduro TV.

To są wasze podpisy na cyrografie z Kaczyńskim. To jest was zawodowy testament. I to jest wasze dożywocie poza uczciwymi mediami. No, chyba że do władzy dojdzie szalony klon Kaczyńskiego, któremu potrzebna będzie znowu propaganda szyta młotem pneumatycznym. Wtedy odżyjecie. Ale nie sądzę, by tak było…

Nie współczuję wam. Mam dla was wyłącznie pogardę. Bo na nienawiść nie zasługujecie…

Autor:

PABLO MORALES

Ideologiczny Meksykanin, twitterowicz z urodzenia. Antysemetryczny typ do cna przeżarty Unią Europejską, demokracją i wolnością słowa.

Leave a Reply