Skip to main content
Radio RebeliantTen Psycholog

Z hasłem „ZWYCIĘSTWO” musimy się dobrze zaznajomić i zaprzyjaźnić …

By 30 listopada, 2023No Comments

Z hasłem „ZWYCIĘSTWO” musimy się dobrze zaznajomić i zaprzyjaźnić …

Dziś wydarzyło się tak dużo, że pozwoliłem sobie wybrać tematy, o których wcześniej pisałem ciut mniej albo wcale 😉. Bo o tych „gorących” tematach, jak wiecie już chyba napisaliśmy wszystko.

1. To w jaki sposób PiS „rozbił” Porozumienie Jarosława Gowina, powinno być tematem wielu śledztw. Gdyby tylko ludzie z partii Gowina mieli jaja i chcieli zeznawać, to Jarosław Kaczyński mógłby przez wiele lat nie wychodzić z sądu. Liczymy na zeznania Żalka i
@michalwypij
oraz życzymy im dużo zdrowia i bezpieczeństwa, do czasu złożenia oficjalnych zeznań. Kiedyś … dawno dawno temu w odległych krajach zachodniej Europy … ten temat byłby SKANDALEM DEKADY. U nas … to zwykła środa w świecie PiS.

2. Nowy kanał „Polsat polityka” – jeśli odpowiada za niego Pani Gawryluk, to jestem jak najgorszych myśli. Obserwujmy ilu pracowników TVP tam przejdzie. Dlaczego TERAZ robią taki kanał? Są dwa kierunki: albo będą atakować systemowo rząd, przy jednoczesnej amnezji ostatnich 8 lat…ALBO będą transmitowali głównie komisje śledcze i będą się rozpisywali i omawiali dokładnie przykłady łamania prawa w ciągu ostatnich 8 lat. Bo przecież w świecie polityki było BARDZO GORĄCO i taki kanał można było zrobić o wiele wiele wcześniej. Obserwujmy …

3. Chciałbym aby ludzie zrozumieli i przyjęli do siebie, jeden z najważniejszych wniosków po wyborach: te miliony ludzi głosujących na PiS, były w PEŁNI ŚWIADOME zła. Cześć z nich, która została ogłupiona propagandą, CHCIAŁA BYĆ OGŁUPIONA. Nieznajomość prawa, nie zwalnia z jego przestrzegania – nieznajomość wszystkich faktów, nie zwalnia z odpowiedzialności za brak chęci ich poznania. W 2023 roku NIE MA JUŻ WYTŁUMACZENIA dla tylu MILIONÓW LUDZI. Zrozumiem tysiące wyborców, mieszkających gdzieś na peryferiach, bez dostępu do sieci etc. No ale tu mowa o MILIONACH. Dlatego jestem absolutnie pewien, że poparcie dla PiS (czy co tam z nich zostanie za 4 lata) nie spadnie poniżej poziomu 20-25%. Czasem sobie marzę o tych 15-20%. Czasem mam takie fantasmagoryczne wizję świata, w którym tłumy ludzi mówią „ależ nas oszukali! Nigdy więcej nie zagłosuję na nikogo kto był członkiem tej zorganizowanej grupy przestępczej”. No ale to marzenia … tak się nie stanie i musimy być tego świadomi. Dlatego NIE WOLNO nam popełnić błędu rozluźnienia i NIE MOŻEMY do momentu zakończenia procesów (pisowców) „marudzić” za bardzo na to co będzie robiła demokratyczna większość. Oni serio mają MEGA BURDEL do ogarnięcia … i serio to jest zadanie na minimum dwie kadencje. Posłużę się żargonem piłkarskim: jeśli kontuzja trwała rok, to powrót do formy zajmuje 2 lata. Bo sam powrót do zdrowia to PIKUŚ. Tak samo jest z gospodarką i niewymiernymi stratami w społeczeństwie, jakie ponieśliśmy w ciągu 8 lat rządów prawicy.

4. Olbrzymi błąd strategiczny PiS i Kaczyńskiego. Jak na razie promują nowe marszałkowie i nowych marszałków sejmu. Nie zrozumieli bowiem, że obecny sejm jest tym PRZEŁOMOWYM w naszej historii. Nowe twarze, kompetencja, nowoczesność i inteligencja. Kaczyński, Błaszczak i Sasin nie mają szans w tym starciu. Oni zostali w latach 80-90 ubiegłego wieku. Przaśni i przygłupi nie nadążają za tym co się dzieje i nie rozumieją tego. Tym właśnie premier
@donaldtusk
wyprzedza Kaczyńskiego o kilka długości. Myśli przyszłościowo i buduje przyszłość z ludźmi, którzy kiedyś przejmą stery. Dlatego od 2007 roku ciągle WYGRYWA z Jarosławem 😉.

Z hasłem „ZWYCIĘSTWO” musimy się dobrze zaznajomić i zaprzyjaźnić … nie popełniajmy głupich błędów, a będziemy musieli się do niego przyzwyczaić 😉.

Leave a Reply