Skip to main content
Ten PsychologRadio Rebeliant

Nie bądźmy zbyt pewni siebie, ale…

By 17 listopada, 202319 listopada, 2023No Comments

Nie bądźmy zbyt pewni siebie, ale…

PiS stara się zaostrzyć dyskurs i przejąć inicjatywę – mimo porażki w wyborach. Czas pokaże czy jest to strategia jedynie na chwilę, czy plan na najbliższe lata. Nie będzie im jednak lekko … bez mediów mediów publicznych, bez miliardów ze spółek (choć z ukradziony grubymi milionami, których będziemy szukać 😉), bez części swoich polityków (będzie więzień 😉), a przede wszystkim za przeciwników będzie miał:

1.Doświadczonego prezentera telewizyjnego, który będzie ich rozgrywał wizerunkowo w sejmie
2.Doświadczonego polityka i szefa najstarszej polskiej partii – który teraz będzie grał w zespole i będzie miał za sobą całe rzesze członków partii i działaczy, którzy władzy oddać nie będą chcieli (świadomi, że ich jedyna szansa to jak zawsze koalicja).
3.Doświadczonego lidera Lewicy, który wykasował politycznie dwóch „młodych gniewnych” i zajął tę część elektoratu. Niepewny przyszłości partii, które oscyluje wokół progu ale pewien swojego przywództwa, które zabetonował. Świadomy, że jego jedyną szansą jest szeroka koalicja, której będzie bronił i dla której będzie walczył.
4.No i oczywiście premier Tusk. Przeciwnik, z którym Kaczyński przegrywa wszystko od 2007 roku – albo inaczej … polityk, który wygrywa wszystko od 2007 roku 😉. Lider polskiej strony demokratycznej i jeden z liderów europejskiej strony demokratycznej.

Ta GRUPA liderów, ze wszystkimi ich wadami i zaletami, współpracująca i doświadczona w boju, wsparta setkami ludzi o niezwykle szerokich kompetencjach i doświadczeniach … wszyscy oni staną przeciwko 78 letniemu (następne wybory parlamentarne) i schorowanemu Jarkowi, wspomaganemu przez Sasinów i Kowalskich (dziś ciężko podać nazwiska, bo jeszcze nie znamy wyroków), owładniętemu manią zemsty i wspomaganemu przez coraz słabszy rosyjski wywiad.

Powtórzę się … jeśli dobrze to rozegramy, to kierunek proeuropejski i prorozwojowy utrzymamy przez minimum 2 kadencje. Nie bądźmy zbyt pewni siebie, wyciągajmy wnioski, bądźmy czujni, bądźmy mądrzy i przede wszystkim skuteczni. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem … ALE … bądźmy ŚWIADOMI i operujmy uczciwie narzędziami, które mamy 😉.

Leave a Reply