Skip to main content

RADIO REBELIANT – BLOG

Wkraczając na naszego bloga, macie pewność, że znajdziecie tutaj artykuły, które poruszają tematy związane z polityką, opozycją, wyborami oraz mediów społecznościowych. Chcemy dostarczyć Wam obiektywne informacje i umożliwić uczestnictwo w debacie publicznej. Wasze zaangażowanie i udział są dla nas niezwykle ważne.

Zapraszam Was do śledzenia naszego BLOGA.

GORĄCY KOMENTARZ

Wczoraj wieczorem po przeczytaniu wielu wpisów na temat tego, co Jadczak próbował zrobić z @PabloMoralesPL, przyznam szczerze, że odechciało mi się wszystkiego. Pomijając jego pobudki, które już pięknie wielu tutaj wskazało, zaniepokoiła mnie inna rzecz. Wielu kolegów po fachu, tych bez absolutnie żadnego kręgosłupa, postanowiło bezmyślnie (a może umyślnie?) wzmocnić ten kretyński (powiedziała kretyński! 😱) przekaz, używając do tego swoich kanałów. Telewizji, gazet i wszystkiego, do czego dostępu nie ma wielu odbiorców. A więc taki odbiorca- jak na przykład mój ojciec – kompletnie nie zna sprawy i dostaje gotowy szit. Powiem Wam, że kiedy wytłumaczyłam mu sytuację, skrzywił się i powiedział: Obrzydliwe. Jeżeli Pablo wygra sprawę, to czy przeprosiny będą także pokazane w tych wszystkich mediach? Czy Żakowski napisze obszerny artykuł i odszczeka? Obywatele wyciągnęli #CzwartaPseudowładza ze strefy komfortu. A ci wytaczają armatę na mrówkę, na obywatela. Kurła, jak wam nie wstyd? Dzisiaj widziałam z tysiąc screenów ze słowami, których także używacie w stosunku do innych. Myślicie, że jesteście lepsi? Błąd. Powiem więcej. Obywatele, a zatem subskrybenci (klienci), czyli WASI CHLEBODAWCY nie są ślepi i głusi. I jest ich zdecydowanie więcej. Tych, którzy pożegnali PiS jest niemal 12 mln. Nie, nie pozwolimy żeby PiS wrócił.
Nauczyliśmy się cierpliwości i w stosownym zapewne momencie dowiemy się kto jest kim. A jesteście HEJTERAMI. Hejtujecie swoich czytelników pośrednio- wciskając im kłamstwa, ale także bezpośrednio- robiąc na nich nagonki i kwiląc przy tym jak dzieci, które na tych kłamstwach zostały przyłapane.