Skip to main content
Ten PsychologRadio Rebeliant

Ten Psycholog – Róbmy swoje

By 24 listopada, 2023No Comments

Ten Psycholog – Róbmy swoje

A przed snem powiem tak:

1. Konfederacja odpłaca się PiS (za lata wspierania finansowego) za pomocą wizyty u Morawieckiego. Przecież gdyby nie oni, to NIKT by nie przyszedł. A tak, chociaż można powiedzieć, że KTOŚ był 😉. Czyli zrobili jasny podział sceny politycznej: PiS + Konfederacja vs. Demokratyczna większość. MY O TYM WIEDZIELIŚMY. Pisaliśmy o tym wiele razy … COKOLWIEK teraz powiedzą, jakiekolwiek BREDNIE nie wypłyną od „niedorzecznika”, to wszystko jedynie bajdurzenie dla naiwnych.

2. Mówiąc o spinach dla naiwnych: niechaj nikt z opozycji, nie pozwoli się wmanewrować w narrację wymyśloną na nowogrodzkiej. Otóż ona brzmi mniej więcej tak: Morawiecki jest winien porażki w wyborach, Morawiecki nie utworzy rządu, Morawiecki jest nieskuteczny, niechaj cała uwaga mediów i polityków opozycji skupi się na Morawieckim. TO WSZYSTKO JEST BARDZO SZKODLIWYM DLA DEMOKRATYCZNEJ WIĘKSZOŚCI SPINEM‼️Zdejmuje bowiem symbolikę porażki z partii PiS, z Kaczyńskiego i pozwala na wprowadzenie prostej strategii przegrupowania sił. Wybory samorządowe będą dla Kaczyńskiego głównie testem lojalności i skuteczności jego podwładnych.

Co zatem zalecam?

Przekierować uwagę mediów i wyborców na Kaczyńskiego. Mówić o Morawieckim krótko i konkretnie zaznaczając, że to porażka CAŁEJ (złajdaczonej) PRAWICY, włącznie z PREZYDENTEM ADRIANEM. Bo to nie jest żadne „mistrzowskie posunięcie pałacu prezydenckiego” i pułapka na Morawieckiego. To wszystko jest prymitywną zagrywką … trzeba przejąć narrację również w tym obszarze. Z myślą o przyszłości, należy myśleć o teraźniejszości.

3. Niestety przez ostatnie 8 lat, ministerstwem edukacji zarządzali nieudolni egoiści. Likwidacja gimnazjów to jedna z największych krzywd jakie PiS wyrządził Polsce. Mógłbym godzinami dyskutować o tym, jak wspaniale sprawdziły się gimnazja w polskim szkolnictwie. Wiele dobrego zrobiła ta dawna reforma, dla rozwoju dzieci i młodzieży – czyli dla rozwoju POLSKI. Słyszałem ostatnio, że nie jest planowana kolejna reforma i powrót do gimnazjów. To niestety logiczne … nie można co kilka lat wprowadzać tak wielkich zmian 😞. Anna Zalewska, Dariusz Piontkowski i Przemysław Czarnek – jesteście winni nieopisanej krzywdy wyrządzonej narodowi polskiemu‼️Mam nadzieję, że zapłacicie za to należytą i sprawiedliwą cenę. Oby wasze przekręty wyszły na jaw, a wyroki były surowe. Dosyć mam traktowania ministerstwa edukacji po „macoszemu”. Tak było przez wiele wiele lat … między innymi z tego powodu, MUSIMY w trakcie każdej kampanii, pracować na 120% naszych możliwości.

4. Na zakończenie przypominam, że WYGRALIŚMY 😉. Niestety słyszymy o kolejnych podejrzanych pożarach składowisk toksycznych odpadów etc. Tam palone są twarde dyski i wszelkie dowody zbrodni na naszym narodzie. Nasza klasa dziennikarstwa wciąż NIE ZDAJE EGZAMINU. Widzę publikacje skompromitowanego Dumy i jakieś lipne sondaże robione na zamówienie prawicy. Popularne portale to puszczają, a średnio ogarnięci (albo obdzwonieni) dziennikarze robią z tego materiał na swoje tanie wypociny. Nowa telewizja publiczna będzie olbrzymia szansą na zmiany w tym obszarze … o czym kiedyś napiszę więcej 😉.

Leave a Reply