Skip to main content
Radio RebeliantTen Psycholog

Zero zrozumienia dla symetrystów‼️

By 23 listopada, 2023No Comments

Zero zrozumienia dla symetrystów!!

Nie dziś i nie jutro … może za kilka lat i na innych zasadach☝️.

Dlaczego jestem w tej materii tak radykalny? Otóż sprawa jest bardziej złożona niż wielu #Obdzwonieni z #CzwartaPseudowładza chcą przyznać ALBO chcą zrozumieć.

8 lat rządów PiS to nie są „zwykle lata rządów partii X”. Są to lata: bezprawia, rozpasania władzy, bezczelności władzy względem obywateli, złodziejstwa władzy, agresji władzy względem jej przeciwników politycznych oraz opresji władzy względem ludzi wyznających różny od niej światopogląd.

Władza PiS ZDRADZIŁA Polskę i Polaków‼️W sposób w pełni świadomy i cyniczny wprowadziła do naszego życia agresję, nienawiść i podziały społeczne (które zawsze były ale zadaniem władzy nie jest ich eksponowanie i podjudzanie).

Ze świata polityki, który jest na całym świecie bezwzględny i okrutny, PiS zrobił świat agresywny i nastawiony na NISZCZENIE LUDZI. Władza jest od zapewniania nam poczucia bezpieczeństwa i tworzenia środowiska możliwie przyjaznego do rozwoju i życia.

Nie da się zanegować sprawczości Kaczyńskiego w tym jaki kierunek obrała nasza polityka. Taki był jego plan i taki był jego cel. Bo tylko w takim świecie może on rządzić i spełnić swoje ambicje. To ON jest głównym winowajcą sytuacji politycznej/społecznej/gospodarczej w jakiej obecnie jesteśmy. A jesteśmy w ZŁEJ sytuacji w każdym z wymienionych aspektów.

Tutaj wrócę do symetrystów: nie wiem co kierowało i kieruje ludźmi którzy starają się zakłamywać rzeczywistość. Część z nich zapewne kieruje się własnym biznesem (są dobrze opłacani).
Część z nich zapewne wierzy w to co głosi ale to oznacza, że nie mają kompetencji do wykonywania swojego zawodu.
Część z nich zapewne stara się być na siłę „mądrzejszym od innych” i zakochani we własnej pozycji (pozostałości starych czasów) chcą być „ponad światem doczesnym”.

Nie zmienia to jednak faktu, że PiS krzywdzi Polaków systemowo‼️Jest to działanie zaplanowane i świadome. Nie mówię, że to agenci Putina ale mówię, że to ludzie mali, głupi, zakompleksieni, cyniczni, bezwzględni i egoistyczni. Kradną jak nikt, kłamią jak nikt (Morawiecki – wyroki), niszczą gospodarkę jak nikt i gardzą innymi jak nikt.

Każdy kto udaje, że tego nie widzi i nie walczy z tym, jest NIEGODNY zaszczytnego tytułu dziennikarza.

1. Najpierw posprzątajmy w naszym domu
2. Potem rozliczmy winnych łamania prawa
3. Potem rozliczmy kolaborantów
4. Stwórzmy system od nowa, mądrzejsi o doświadczenia tych 8 lat
5. Wtedy będzie moment na próbę pojednania opartego na PRAWDZIE
6. Żyjmy dalej … po prostu ŻYJMY I CIESZMY SIĘ ŻYCIEM POZWALAJĄC CIESZYĆ SIĘ NIM RÓWNIEŻ INNYM‼️

Leave a Reply